PYTANIE: Niektóre osoby zgłaszają nam, że odtwarzając ścieżki na swoich komputerach słyszą lektora w tle wypowiadającego afirmacje, co kłóci się z zasadą działania Afirmacji Subliminalnych™ czyli podprogowych. Osoby pytają nas czy jest jakieś wyjaśnienie tego czy też jest to jest błąd w nagraniu?

ODPOWIEDŹ:Wszystko jest w porządku jeśli chodzi o nagrania z Afirmacjami Subliminalnymi™ Zjawisko to związane jest nie z samym nagraniem, ale z wrażliwością słuchową danej osoby oraz ze sprzętem audio z którego korzysta. 

Jak pokazuje nasze doświadczenie, choć większość osób w ogóle nie słyszy ukrytych słów lektora, lub słyszy tylko szumy i piski to jest wąska grupa osób, która jest w stanie usłyszeć głos lektora pomimo tego, że jest on umieszczony na wysokich częstotliwościach  Zjawisko to dotyczy osób o wysokiej wrażliwości słuchowej i najczęściej występuje gdy odtwarzają ścieżki z komputera. Jeżeli Ty również należysz do nielicznych osób, które słyszą głos lektora to:

  • Zacznij od sprawdzenia czy masz prawidłowo ustawioną głośność na swoim sprzęcie (instrukcja TUTAJ)
  • Przetestuj jak nagranie brzmi na innych urządzeniach.
  • Aby uzyskać efekt Subliminalny i sprawić, że Twój umysł krytyczny nie będzie mógł blokować pozytywnych afirmacji użytych w nagraniu, wybierz sprzęt na którym słyszysz głos lektora najsłabiej i zredukuj głośność do poziomu gdzie już nie jesteś w stanie wyłapać znaczenia słów, a jedynie słyszysz szum lub piski. 
  • W ten sposób pomimo swojej wysokiej wrażliwości czy specyfiki sprzętu również doświadczysz korzyści Afirmacji Subliminalnych™