Jeżeli jest to Twój pierwszy kontakt z Technologią Subliminalną™ to zapewne będziesz zaskoczony, że nic nie słyszysz odtwarzając nagrania CICHE 24h. Jest to jednak tylko Twoje wrażenie, gdyż w rzeczywistości ścieżka nagrania zawiera ukryty głos lektora czytającego pozytywne afirmacje. Dzięki użyciu Technologii Subliminalnej™ głos lektora został CELOWO ZAMASKOWANY, poprzez przesunięciu go do częstotliwości 14.800 Hz. Właśnie dlatego POZYTYWNE SUGESTIE z naszych nagrań trafiają prosto do Twojej podświadomości choć Twój świadomy umysł ma wrażenie, że na nagraniu nie ma żadnego głosu. Poniższe zdjęcie po prawej stronie ilustruje pozytywne afirmacje ZAMASKOWANE w górnych częstotliwościach nagrania.
Technologia Subliminalna™ pozwalająca na zamaskowanie głosu lektora czyni nasze nagrania wyjątkowymi i niezwykle skutecznymi w porównaniu do innych tradycyjnych metod takich jak:
  • hipnoza
  • autohipnoza
  • NLP
  • metoda Silvy
  • czy wizualizacja
Wiele osób korzystających z wyżej wymienionych metod nie jest w stanie przyswoić zawartych w nich pozytywnych sugestii. Wynika to z tego, że ich świadomy, racjonalny umysł słysząc afirmacje uważa je za nieprawdziwe i tym samym ODRZUCA je i BLOKUJE. W przypadku Afirmacji Subliminalnych™ świadomy, krytyczny umysł zostaje całkowicie pominięty, a pozytywne sugestie trafiają prosto do Twojej podświadomości.

Wersja nagrania CICHA 24h cieszy się bardzo duża popularnością wśród użytkowników Skutecznych Afirmacji™ gdyż z tych nagrań można korzystać praktycznie 24h na dobę. Wiele osób odtwarza je w ciągu dnia wykonując w tym samym czasie inne czynności. Są również zwolennicy odtwarzania ich w nocy podczas snu.

"Zaintrygowało mnie to, że udało się stworzyć coś tak innego, nietypowego, jak cicha afirmacja - ekscytujące, to fakt czasami ciężko słuchać afirmacji z podkładem, bo domownicy wtedy mają najwięcej do powiedzenia, a to biegamy z słuchawkami na uszach a wtedy nic nie słychać po za nimi, a afirmacja cicha to strzał w 10, z pewnością jeszcze więcej osób spróbuje właśnie w ten sposób sobie pomóc"

"Powiem szczerze, są super, mogę ich słuchać wszędzie, robiąc śniadanie, obiad a nawet w pracy przy biurku, wspaniały pomysł, z podkładem afirmacje były również fajne, ale nie zawsze mogłam sobie pozwolić na ich słuchanie"

Sprawdź jak ustawić prawidłową głośność ścieżki CICHEJ 24h