To kiedy pojawią się efekty u Ciebie zależy od wielu różnych czynników np:

1. Od tego jak długo nosisz w sobie negatywne przekonania związane z danym obszarem ( np pieniądze, relacje, związki, zdrowie)
Są osoby, które noszą w sobie negatywne przekonania kilka miesięcy, a są również takie które noszą je w sobie kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat. Wiadomo, że na efekty te drugie będą czekać o wiele dłużej.

2. Duży wpływ ma również to czy jesteś z natury osobą otwartą czy zamkniętą. Jeśli jesteś osobą otwartą to będzie Ci łatwiej przyswajać pozytywne afirmacje i łatwiej zaufać, że nadchodzą pozytywne zmiany, a samo pozytywne nastawienie przyspieszy proces zmian.
Jeśli jesteś osobą nieufną to ciągle możesz kwestionować, czy technika ta zadziała, czy warto kontynuować, a pamiętaj że KAŻDA Twoja myśl to IMPULS elektryczny w neuronach mózgu, który programuje Cię pozytywnie lub negatywnie
Wiadomo, że słuchanie POZYTYWNEGO nagrania przez 20 minut dziennie, a później NEGATYWNE myślenie i zachowanie przez resztę dnia nie będzie zbyt skuteczne. Nagrania mają pomóc Ci i dać PIERWOTNY IMPULS do trwałych POZYTYWNYCH zmian w Twoim myśleniu, zachowaniu i działaniu, ale musisz również zacząć obserwować i kontrolować co myślisz przez resztę dnia.

3. Ogromny wpływ mają również przekonania i wzorce z okresu dzieciństwa. Te negatywne schematy myślowe, przekonania i zachowania które nabyłeś we wczesnym dzieciństwie ( do ok 5-6 roku życia) będą wymagały dłuższego procesu przeprogramowania niż wzorce które powstały u Ciebie już jako osoby dorosłej. Wzorce i przekonania z dzieciństwa są niejako ZAPISANE w głębszych pokładach podświadomości.

4. To jak silne są Twoje negatywne emocje związane z daną rzeczą będzie również decydowało o tym kiedy pojawią się pierwsze efekty. Jeżeli dany temat (np pieniądze) wywołuje w tobie tylko lekki niepokój to pozytywne zmiany pojawią się szybciej. Jeśli emocje są bardzo silne ( np strach, panika) to proces pozytywnego programowania zajmie więcej czasu.

Wymieniliśmy tu zaledwie kilka czynników decydujących o tym kiedy pojawią się pozytywne zmiany u Ciebie. Jak widzisz jest to sprawa bardzo indywidualna i nie sposób przewidzieć czy w Twoim przypadku jest to kwestia dni czy raczej tygodni.
Jedno jest pewne. Jak skomentowała jedna z kobiet stosujących nasze afirmacje "Pozytywne myślenie jeszcze nikomu nie zaszkodziło"

Pamiętaj, że możesz wypróbować nasze nagrania Skutecznych Afirmacji™ BEZ RYZYKA przez 90 dni. szczegóły KLIKNIJ TUTAJ