Pytanie użytkownika: Zastanawiam się czy warto dodac afirmacje uwalniające, czytałem o tym ale już się pogubiłem i nie wiem czy powinienem je zamieścić w nagraniu personalnym?


Odpowiedź: Afirmacje uwalniające są dobre gdy pracujemy z nimi na poziomie świadomości, czyli np czytamy je sobie codziennie głośno.

Np: "Uwalniam się od wszelkich ograniczeń związanych z pieniędzmi" Takie afirmacje uwalniające są dobre dla świadomości, która ma czas oswoić się niejako z nowymi sugestiami.
Dla kogoś kto tonie w długach afirmacja "Świetnie sobię radzę z pieniędzmi" "Żyję w dobrobycie i dostatku" może być "za mocna", i wtedy takie afirmacje uwalniające spełniają rolę przejściową.
Natomiast w przypadku możliwości wprowadzenia afirmacji bezpośrednio do podświadomości tak jak to ma miejsce w przypadku Afirmacji Subliminalnych™ nie zachodzi taka potrzeba. Dlatego też zalecamy już od razu tworzenie afirmacji właściwych, docelowych. Czyli takich sugestii, które reprezentują stan jaki chemy osiągnąć docelowo.