Pytanie: Czym różni się i w kiedy powinno się słuchać nagrań koncentracja stymulacja, a kiedy koncentracja wyciszająca?

Odpowiedz:

Nagrania koncentracja stymulacja i koncentracja wyciszająca różnią się użytymi na nich częstotliwościami i wibracjami dźwięku. Jak sama nazwa wskazuje jedno z nagrań stymuluje i pobudza a drugie wycisza.


Wynika to z tego, że osoby które mają trudności z koncentracją można podzielić na dwie grupy"
Grupa pierwsza to osoby które mają trudności z koncentracją ze względu na niższy poziom energii, zmęczenie senność. Dla takich właśnie osób pomocne jest nagranie stymulujące.


Jednakże druga grupa osób, która ma trudności z koncentracją wynikające ze zbyt dużego pobudzenia i wysokiego poziomu energii potrzebuję bardziej wyciszenia i uspokojenia myśli. I właśnie z myślą o takich osobach stworzyliśmy nagranie na koncentrację wyciszające.


Można też zamiennie korzystać z obu wersji nagrań wybierając tą która będzie bardziej właściwe na daną chwilę. Na przykład przy zmęczeniu i senności nagranie pobudzające a przy stresie lub zbyt dużym pobudzeniu nagranie wyciszające.


PS Nagrania specjalne z podkładami na KONCENTRACJĘ są dostępne tylko przy albumach PREMIUM ktore pojawiają się w okresach promocji i specjalnych ofert. Jeżeli zakupiłeś wesrję podstawową albumu a chcesz dodatkowo nabyć wersję na KONCENTRACJĘ skontaktuj sie z nami.

Czym różni się i w kiedy powinno się słuchać nagrań koncentracja stymulacja, a kiedy koncentracja wyciszająca?